Arama Motoru
Google Arama

Site İçi Arama

Üyelik Girişi

Sağlıklı Yaşam

Yorgun Gözler İçin Krizantem (Kasımpatı) Çayı

Krizantemin birçok faydasının yanında, hakkındaki en önemli gerçek; çiçeklerinden yapılmış çayın, yorgun gözleri rahatlatmasıdır. Bütün gün okuyup, yazıp, bilgisayara bakıp gözlerinizi fazlasıyla yorarsınız. Sonrasında hazırlayacağınız bu basit tarifle gözlerinizi dinlendirebilirsiniz, üstelik hemen sonuç alırsınız.

Devamı

Ortam Temizliği ve Bakımı

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik  işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda  bilgi sahibi olmayabilirler.

Devamı

Alerjik Hastalıklar ve Tedavisi

Günümüzde elinizi sallasanız alerjisi olan bir hastaya çarpıyorsunuz. 7’den 70’e her yaş grubunda türlü türlü alerjileri görmek mümkün. Son yıllarda yapılan araştırmalarda alerji, dünyada en sık rastlanan hastalıklar arasında 6.sıraya yükselmiş. 

Devamı

Zararlı Kimyasallardan Korunun

Modern dünya, gelişen teknoloji, kolaylıklar ne de güzel geliyor kulağa. Beyaz eşyalar, hazır gıdalar, envai çeşit kozmetik ürünler modern dünyanın nimetleri. Çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerine katılan deterjanlar, gıdalardaki kimyasallar, koruyucu katkı maddeleri ve hormonlar, kozmetik ürünlerdeki kimyasallar da bu modern dünyanın getirdiği yan etkilerden bazıları.

Devamı

  

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret844934
Site Haritası