Arama Motoru
Google Arama

Site İçi Arama

Üyelik Girişi

Paslı Borular ile Ev Tasarımı

Sıradışı Dekor Elemanı Olan Paslı Borular ile Ev Tasarımı

Beyaz Rusya’da bulunan bu zarif, kusursuz çatı dekorasyonunun özel ve sıradışı tasarımı, renkleri masallar kadar güzel bir yaşam ortamı oluşturuyor. Gerçekten hoş ve farklı olan bu evin ahşap, tuğla ve beton karışımı salonunun orta kısmında muhteşem bir şömine bulunmaktadır. Kır evinin zıtlıklarla dolu tüm elemanları detaylı bir şekilde tüm evin üzerine serpilmiştir.

Zümrüt yeşili kanepe, kentsel-endüstriyel dekora sahip bu enteresan karışıma renkli bir ayrıntı ekliyor. Tabandan tavana pencereler gün ışığının içeri girmesine izin verirken, salon bu sayede muhteşem geniş bir manzaraya sahip olmaktadır. Rus tasarımcı Uglyanitsa Alexander tarafından tasarlanmıştır.

Oturma odasının farklı yüksekliklerdeki tavanı hoş bir asimetri oluşturuyor. Benzer yapıda birinci katta, stratejik olarak yerleştirilmiş olan ofis, ekstra gizlilik sağlamaktadır. Tuğla duvarlar ve metalik merdivenin yanı sıra paslı borular ile benzersiz bir deneyim sunan evi, keşfetmeye değer buluyoruz. İç dekorasyon, çarpıcı ve çok modern görünüyor. Rus tasarımcı tarafından dekore edilen çatı gerçekten ilham verici ve eğlenceli! Paslı borularla dekore edilen bu evi siz nasıl buluyorsunuz?


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret835296
Site Haritası