Arama Motoru
Google Arama

Site İçi Arama

Üyelik Girişi

Cilt Güzelliği

Mucize Maske Tarifi

Bugün size bizzat denediğim ve bayıldığım bir maskeden bahsetmek istiyorum. Öncelikle sorunlu bir cildim olduğunu söylemezsem olmaz. Karma, yer yer sivilceli, gözenekli bir cildim olduğunu söyleyebilirim. Malum kadınların çoğu da bu saydığım dertlerden muzdarip. Günlük cilt bakımımın yanı sıra ara ara böyle doğal maskeler cildime gerçekten iyi geliyor. Bu maske ise denediklerim arasında en iyi etkiyi veren oldu.

Tüm Cilt Tipleri için 8 Cilt Maskesi

Yüzyıllardır kadınlar ev yapımı cilt maskelerine ciltlerini güzelleştirmek için başvurmuşlardır. Cildinizin günlük temizliğini ve nemlendiricilerle bakımını düzenli olarak yapıyor olsanız da en azından haftada bir cilt tipinize uygun maskeleri uygulamak gözle görülür farklılıklar yaratacaktır. 

 clay face mask

Mevsimlere Göre Parfüm Seçimi

Muhtemelen her parfümün ait olduğu bir mevsim olduğunu biliyorsunuz. Doğru bir parfüm havanıza hava katacakken, yanlış bir parfümle bütün alımınızı yitirebilirsiniz! Estetisyenler tarafından tanımlanan bu prensibe göre size uygun parfümü bulacağınıza inanıyoruz. 

Şeftali Yağı İle Gençleşin, Güzelleşin!

Şeftali yağı kozmetikte yaygın olarak kullanılmaktadır. Şeftali yağının kozmetik olarak kullanılması, tartışmasız ‘’deri canlandırıcı’’ özelliğine bağlıdır. İlk olarak besleyici özelliği ile dikkat çeker. Bunu nemlendirici ve canlandırıcı izler.

5 Yaş Gençleştiren Maya Maskesi

Bu maskeyi cildinize mutlaka uygulayın, inanılmaz değişimi görünce siz de şaşıracaksınız. Mısır kraliçeleri bile güzelleşmek için maya maskesi yapıyorlardı.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret842799
Site Haritası