Arama Motoru
Google Arama

Site İçi Arama

Üyelik Girişi

Dizi Yorumları

YABANCI DİZİLER

4 yıldır yabancı dizilerin müptelasıyım, bu konuda oldukça da seçiciyim. İzleyen en az 3 kişiden olumlu yorumu kulaklarımla duymazsam başlamam diziye :) Elbette bu diziler hakkında yüzlerce yorumu internette bulabilirsiniz ancak ben kendi şahsıma münhasır fikirlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Belki izlemek isteyip de tereddüt ettiğiniz diziler varsa size yardımcı olabilirim.

 

How i Met Your Mother?

New York’ta çekilen dizinin adı ‘Annenizle Nasıl Tanıştım’ olsa da daha ilk sezonlardan umurunuzda olmaz annenin kim olduğu ya da Ted’in karısıyla nasıl tanıştığı...

Stargate SG-1

Stargate(yıldız geçidi) macerası öylesine bir serüven ki daha bir 10 sezon çekilse insanlar sıkılmadan izler diye düşünüyorum.

Eureka

Özellikle kuantum fiziğinde teoride var olan neredeyse her şey dizide bu kasabadakilerin uygulamalı olarak başına geliyor. Bu normal çünkü burası Eureka! 

The Big Bang Theory

2007’de başlayan ve 6.sezonu halen devam eden, 8.6 imdb puanına sahip, favori komedi dizilerimden biridir. 

Game of Thrones

Bu dizide izlediğiniz her bölüm size sinema filmi tadında keyif veriyor, hatta daha fazla. Her bölümü büyük bir heyecanla bekliyorsunuz.

Spartacus

M.Ö. gerçekleşen ilk köle isyanını ve o dönemdeki Roma’yı tüm gerçekliğiyle izleyiciye sunan dizinin 3. sezonu çekilmeye devam ediyor.

Coupling

Eşleşme-çiftleşme anlamlarına gelen Coupling’te adından da anlaşılacağı gibi bolca kadın-erkek ilişkileri üzerinde durulmuştur. 

Merlin

Fantastik, tarih ve savaş kategorilerine girebilecek türden bir dizi Merlin. Hem taht entrikaları hem de Ortaçağ’da büyücüler dünyasının verdiği savaş en acı haliyle dizide can buluyor.

Lie to Me

Dizi, dünyaca ünlü yalan uzmanı Paul Ekman’ın Lie To Me kitabından esinlenerek hazırlanmıştır. Dizinin başrol oyuncusu yalan uzmanımızın sırf bu iş üzerine dünyaca ünlü bir şirketi vardır.

Lost

2004-2010 yılları arasında yayınlanmış, 8.6 imdb puanına sahip ve sonu hüsranla biten dizidir Lost. Sayesinde çok keyifli vakit geçirdim. Keşke finaline de waoww diyebilseydim.

Rome

Dizide M.Ö. Sezar’ın yönetimindeki Roma İmparatorluğu’nun verdiği mücadeleler, Roma halkının yaşantısı, kültürü ve efendi-köle ilişkileri ele alınmış.

Flashforward

Gizem ve bilimkurgu kategorilerine giren bu dizi daha başlarken büyük ses getirmişti. Ne yazık ki devam etmemesine kimse anlam veremedi. 

Once Upon a Time

2011’de başlayıp hala devam eden dizinin imdb puanı 8.2. Masallarla gerçeklerin iç içe geçtiği bu dizi özellikle fantastik severlerin beğenisini topluyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret842799
Site Haritası