Arama Motoru
Google Arama

Site İçi Arama

Üyelik Girişi

Bir Kotex Macerası

BİR KOTEX MACERASI

Sitemi takip edenler bilirler özellikle bir marka için yazı yazmışlığım yoktur. Çünkü bu tarz yazıların reklam algısı yaratması gerçeği hoşuma gitmiyor. Ancak bu inanılmaz rekabet piyasasında gerçekten kalite ürün üretenlerin ve müşterilerini memnun edenlerin kazandıkları paranın yanında hak ettikleri takdiri de almaları gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden bundan sonra beğendiğim, memnun kaldığım ürün ve hizmetlerden bolca bahsedeceğim. Umarım sevgili okuyucularıma da bolca faydası olur.

Gelelim kotexle tanışmama. Hani yıllardır bir orkid furyası döner ortalıkta en iyi ped markası falan hatta ped demeyiz de orkid deriz o kadar yerleşmiştir beynimize. Sonraları molpedler, evy ladyler daha niceleri çıkmıştır. Hepsinin reklamlarında da ped konusunda çağımızın üstünde(!) bir teknolojiye ulaştığımız iddia edilir. Nedense kotexle tanışana kadar öyle bir teknoloji göremedim ben pedlerde. Kotex sessiz sessiz ama harika bir sloganla girdi bu pazara: Değişmekten korkma!

Ben zaten diğer ped markalarından bir türlü memnun olamadığım için denemekten hiç korkmadım. Şimdi iyi ki de denemişim diyorum. Sizi daha fazla sıkmadan sadece geleyim. İşte benim tahlil ettiğim kotex pedlerin diğer pedlerden açık ve net farkları:

♦ Kesinlikle pamuksu bir yüzeye sahip. Ancak pamuksu yüzeye sahip diğer pedler gibi 1-2 saatte parçalanmıyor. Pedi formu bozulmadan saatlerce kullanabiliyorsunuz.

♦ Asla terleme yapmıyor. Özellikle yaz günlerinde ped kullanmak bir eziyete dönüşür. Kotexte böyle bir sorun kesinlikle yok. Neden diğer ped markaları yıllarca naylonumsu yüzeye sahip pedleri bize süper ürün olarak sattılar cidden anlayamıyorum.

 Emiciliği çok çok iyi. Adet dönemleri çok yoğun geçen bir bayansanız bile kotex size tüm pedlerden daha iyi bir hizmet sunuyor ve kesinlikle güvende hissettiriyor. Kotex kullanırken defalarca arkanızı kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz.

♦ Kanatları geniş ve asla yapışkanları bozulup kayma yapmıyor. Özellikle gece başıma gelen kazalardan muzdarip biri olarak bu özelliği beni fazlasıyla memnun etti. İstediğim pozisyonda döne döne tedirgin olmadan uyuyabiliyorum.

Kotexe tüm bu özellikleri kullanıcısına uygun fiyatla sunduğu için teşekkür ediyorum. Zaten ağrılı ve tatsız geçen günlerimizi kolaylaştırmaları ayrıca hoşuma gidiyor. Özellikle kotex ultra dry&soft dry point teknolojisi olan seri benim favorim. Günlük pedleri de fazlasıyla tatmin edici. Tüm bayanlara gönül rahatlığıyla kotexi öneriyorum. Deneyin farkı göreceksiniz :)

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret829712
Site Haritası