Arama Motoru
Google Arama

Site İçi Arama

Üyelik Girişi

Muhteşem Bakır Vurgular ile Sıcak ve Şık Ev Tasarımı

Muhteşem Bakır Vurgular ile Sıcak ve Şık Ev Tasarımı

 copper detailed home design

Yine özel bir konsept ile dizayn edilmiş bir evi size tanıtmak istiyorum. Evet bu ev bakır detaylarla bezenmiş ancak sırf konsept bu diye aşırıya kaçılmamış. Bakır renginin bu dengeli kullanımı da eve oldukça şık ve modern bir hava katmış.

Eğer sadece çağdaş bir ev hayal ediyorsanız, Johannesburg’da bulunan Nico van der Meulen tarafından tasarlanan ev, katıştırılmış enfes stil duygusu ile dikkatinizi çekecek bir mimaridir. Bu ev, malzeme, katmanlar ve dokuların karışımı ile çok dinamik ve detayları bakımından zengindir. Bunun üzerine sıcak bakır vurgular ile doğal peyzaj harmanlanarak dekor tamamlanmıştır. Havadar ve açık alanların bolluğu, ferahlık vermektedir. Evin yakınında golf sahası bulunmaktadır. Dolayısıyla oldukça etkileyici ve güzel görüntülerle çevrilidir.

 

copper detailed home design

Tavana asılı, bakır gibi görünen, metalik yuvarlak aydınlatmalar, dekorun en ilginç unsurlarından biridir. Parlak, tatlı ve şeffaf iç tasarımdan, zerafet ve incelik yayılıyor. Eve girmeden önce, yürüyüş için iyi tasarlanmış havuz çevresindeki açık alanlarda tasarımın hafifliğinin verdiği huzur, adeta içine çekiyor. Kusursuz ve seçkin bu ev, başarılı bir girişim.

Bu özel tasarım evin diğer fotoğraflarını görmek için tıklayın.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret835297
Site Haritası